Obľúbený slovenský herec, ktorý zahviezdil aj v seriáli Panelák, má momentálne zdravotné problémy. Ublížil si totiž priamo na pľaci, a to tak, že skončil v nemocnici. Aktuálne je stále PN a je preto otázne, či nebude ohrozené ďalšie natáčanie makrizáckej novinky Pán profesor.

Roman Luknár (54) je obľúbeným hercom, ktorý zahviezdil okrem iných aj v seriáli Panelák, kde stvárnil ušomraného Dudka. Najnovšie je jednou z hlavných postáv v novopripravovanom seriáli Pán profesor. Popri Tomášovi Maštalírovi a Gabike Marcinkovej stvárni v školskom prostredí riaditeľa Denisa Rácza.

Seriál má na Markíze odštartovať už začiatkom marca, no nateraz nie je jasné, či nie je ohrozené jeho natáčanie. Herec si totiž ublížil priamo na pľaci, keď mu sekla chrbtica: “Seklo ho pri práci a musel okamžite vyhľadať zdravotnú pomoc. Stav sa mu trošku zlepšil, ale stále ho rieši,” prezrádza pre Topky zdroj z natáčania. Luknár tak skončil v nemocnici a aktuálne je stále na PN-ke.

Podľa slov PR manažérky Markízy Andrey Macákovej však nateraz nakrúcanie nie je ohrozené: “Záleží to však aj od rýchlej rekonvalescencie Romana Luknára, ktorý hrá v seriáli jednu z hlavných úloh,” uviedla na margo zdravotných problémov. Herec pritom nedávno prekvapil vynoveným vzhľadom a odbudnutými kilami. Želáme skoré vyzdravenie!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: topky.sk │ Foto: Facebook/Televízia Markíza, Tv Markíza