Známy a obľúbený slovenský herec, ktorý patril k hlavným postavám markizáckeho seriálu Oteckovia, prežíva hrozné chvíle. Ako sa totiž ráno dozvedel, neznámy páchateľ sa mu vlámal do jeho lekárne, pričom kamera zachytila, akým spôsobom rozbil a zničil vchodové dvere.

Známy slovenský herec Marek Fašiang sa momentálne objavuje aj v reality šou Farma, kde sa v 14. sérii ujal moderátorského postu a nahradil tak Evelyn. V súkromí si spokojne užíva rodinku, no vrásky na čele mu v piatok ihneď zrána spôsobil mimoriadne nepríjemný incident.

Ako ukázal fanúšikom na sociálnej sieti, do jeho lekárne sa vlámal neznámy páchateľ, ktorý mu podľa kamerového záznamu úplne rozmlátil vchodové dvere. Herec neskôr pre portál Markíza priznal, aké škody mu zlodej zatiaľ spôsobil.

Mladíka, ktorého podľa všetkého čakal obďaleč komplic, nezastavil ani spustený alarm a pokračoval v nivočení. “Situáciu rieši polícia. Našťastie nezmizli žiadne nebezpečné lieky. Zobral si iba malú hotovosť a mobilný telefón,” prezradil Marek so slovami, že najväčšia škoda vznikla zničením dvier. V stredu mal poriadnu smolu aj známy slovenský multimilionár, ktorý sa stal obeťou dopravnej nehody a skončil v nemocnici.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk │ Foto: IG/marekfasiang