Desivá situácia sa prihodila slovenskému moderátorovi, ktorý mal vážnu dopravnú autonehodu. V priebehu pár sekúnd sa pokojná situácia na ceste zmenila na drámu, pričom známy vodič sa nachádzal v zlom čase na zlom mieste.

Slovenský moderátor Gregor Mareš mal pred viac ako mesiacom autonehodu. V nešťastnom okamihu bol na ceste do verejnoprávnej televízie, keď vodička zrazila srnu a neskoro dupla na brzdu. Jazdec za ňou náhle stočil volant do protismeru, v ktorom práve prechádzala známa televízna tvár.

Pri 48-ročnom mužovi stáli všetci svätí, pričom on sám je presvedčený, že sa druhýkrát narodil. ,,Prečo taká smola? Neviem! V cca 80 km/hod – čelný náraz bez brzdenia a hlavne bez zranenia! Prečo také šťastie? Nerozumiem,“ povedal moderátor relácie Duel pre cas.sk. Z auta dokonca vyšiel po vlastných, pričom mal iba narazenú pravú ruku.

Mareš vo chvíli nárazu uvažoval nad rodinou, a dokonca mu hlavou prešla myšlienka, či si ešte niekedy sadne na bicykel. ,,Potom nastalo ticho a prehmatával som si celé telo, či necítim v niektorej časti tela pichanie, či nemám niečo zlomené, potom som začal premýšľať komu zavolať ako prvému? Či záchranku, odťahovku alebo do práce, že neprídem včas, a potom niekto otvoril dvere a začali sa riešiť klasické pragmatické veci,“ opísal desivú situáciu. Momentálne je vďačný za to, ako dopadla hrozivo vyzerajúca nehoda.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk  |  Foto: FB/DUEL RTVS, Gregor Mareš