Slovenský moderátor sa dlhé roky objavoval na televíznych obrazovkách, pričom ho diváci mohli vidieť po boku Kvetky Horváthovej, no následne sa presunul do televízie JOJ. Jeho plány sa však náhle zmenili a veľkú novinku oznámil už aj fanúšikom relácie, ktorú moderuje.

Po odchode z Telerána sa stal Jozef “Dodo“ Kuriľák neodmysliteľnou súčasťou jojkárskej relácie Ranné noviny. Spoločne s Brunou Ciberejom, Bibianou Ondrejkovou a Alenou Stračiakovou každé pracovné ráno vítali divákov a ponúkli im najnovšie aktuality z domova i zo sveta.

Slovákov však pred pár hodinami prekvapilo oznámenie televízie JOJ. ,,Dodovi želáme šťastnú cestu a veríme, že sa čoskoro uvidíme. Dodo z Ranných novín bude mať vo vysielaní prestávku a rozhodol sa využiť jednu príležitosť vycestovať na určitú dobu do zahraničia. Držíme mu palce a už teraz sa tešíme na jeho návrat,“ uvádza sa na sociálnej sieti.

Informáciu potvrdil aj samotný moderátor, ktorý pripomenul fanúšikom, že po jeho návrate na Slovensko sa na nich bude opäť tešiť. V období jeho neprítomnosti bude za kolegu zaskakovať Ján Mečiar a Ivan Janda, ktorí sa na istý čas stanú súčasťou Ranných novín.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/tvjoj  |  Foto: IG/tvjoj, FB/Jozef Kuriľák, TV JOJ, TV Markíza