Slovenský raper priznal boj s RAKOVINOU: Slová lekárov po chemoterapii!

Dátum:

Známy slovenský raper pred niekoľkými hodinami priznal na sociálnej sieti, že už niekoľko mesiacov bojuje s vážnym onkologickým ochorením. Po trojmesačnej chemoterapii odhalil aj slová lekárov. 

Slovenský raper Michal Kmeťo (34), ktorý vystupuje pod pseudonymom Separ, priznal fanúšikom na sociálnej sieti mimoriadne vážnu správu. Hudobník, ktorý žil donedávna so speváčkou Tinou a rodinou, no nakoniec sa rozišli, má rakovinu. S chorobou bojuje už tri mesiace, pričom absolvoval aj chemoterapeutickú liečbu, operáciu nádoru a množstvo vyšetrení.

Chemoterapie a jej následky sú najväčšie peklo, čo som kedy zažil… Netušil som, v jak hroznom fyzickom stave sa vie človek ocitnúť… Jeden nádor mi vybrali, no CT vyšetrenie odhalilo, že to hovädo sa už stihlo rozrásť do iných častí tela…,“ píše Separ, ktorý v tom čase nevidel svoje deti skoro tri mesiace kvôli imunite. Obdobie korony mu ale prišlo paradoxne vhod, pretože nemusel médiám ani verejnosti vysvetľovať, prečo ruší koncerty a stiahol sa do ústrania.

Priznal tiež, že pôvodne sa nechcel zveriť do rúk západnej medicíny: „Na začiatku som chcel ísť alternatívnou cestou, ale lekár mi do huby povedal, že nemám čas špekulovať… Chemo je fakt zlo, ale dá sa to zvládnuť…,“ dodáva. Separ vyzradil aj to, že po slovách lekára mu konečne svitá na lepšie časy. „Dnes som bol na kontrole, či zabrala… Prvé výsledky hovoria, že áno… Čakám ešte na jednu správu od človeka z CT, ale vyzerá, že som vyhral… Enormne ďakujem mojej mame, ktorá sa vrátila zo Švajčiarska, aby bola pri mne, keď som bol v úplnom kreku,“ spovedá sa na záver a ďakuje aj istému Dominikovi z nemocničnej izby, ktorý mu pomáhal zvládať ťažké začiatky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/separ_dms

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Matovič chce regulovať politické diskusie: Ostrý odkaz od Dibákovej!

Igor Matovič plánuje zasiahnuť do fungovania politických diskusií, pričom...

Slovenská športová hviezda sa vydala: Bola z nej PREKRÁSNA nevesta!

Úspešná hviezda domácej športovej scény prežila uplynulý víkend jeden...

Slovenská speváčka ŠOKUJE: Túto nechutnosť šíria o Emme Čaputovej!

Emma Čaputová, dcéra slovenskej prezidentky, sa v minulosti opakovane...

Ďalší ŠOK: NAKA obvinila známeho poslanca!

V politickom prostredí je opäť rušno. Národná kriminálna agentúra...