Už o pár dní sa na obrazovkách TV Markíza objaví piate kolo šou Tvoja tvár znie povedome, kde sa okrem hviezdy Heleny Vondráčkovej či Miroslava Dvorského predstaví aj jedna z najväčších hviezd 90. rokov!

Doteraz si užívala sólové vystúpenia a tentokrát sa k nej pripojí aj jeden z najžiadanejších teenagerských idolov začiatku 90. rokov. Jasmína Alagič si v uplynulej časti „vyžrebovala“, že v nesledujúcej epizóde šou Tvoja tvár znie povedome sa predstaví ako Barbara Haščáková z dua MC Erik & Barbara. Aby bolo číslo čo najautentickejšie, do šou prijal pozvanie samotný Erik Aresta, ktorý si zaspieva spolu s 29-ročnou moderátorkou.

Aj keď z videnia vedel, o koho ide, s Jasmínou sa doposiaľ osobne nestretol: „Vedel som, že je moderátorka, ale osobne som ju stretol vlastne až teraz prvýkrát na tom nácviku, herecká príprava a tak a neuveriteľne živá osoba teda. Ja neviem, či je to vekom alebo proste som taký ako kľudný a už proste taký usadlejší, ale s ňou sa to nedá. Takže myslím si, že je to dobre, lebo ona tým pádom vlastne celé to vystúpenie zdvihne,“ nechal sa počuť Erik.

Pre portál markiza.sk taktiež prezradil, či sa majú diváci šou na čo tešiť: „Vďaka nej určite. A ja zase som, ako Miňo povedal, že si tam vlastne žiada moje „veterné mlyny“, tak rozhýbal som svoje kĺby a myslím si, že aj ja tam tanečne niečo ukážem,“ dodal s úsmevom hudobník.

Zdroj: markiza.sk | Foto: Instagram/arestaerik, jasminaalagic | Video: YouTube