Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov dvoch veľkolepých talentových šou, ale jednu z nich dokonca vyhrať, si prešiel v súkromí výraznými zmenami. Peter Bažík (36), víťaz hudobnej súťaže X Factor, sa stihol v poslednom období rozviesť a začať randiť s ďalšou známou tvárou!

V roku 2014 ovládla slovenských divákov spevácka šou X Factor, ktorú sa podarilo vyhrať Petrovi Bažíkovi, bývalému finalistovi šou Slovensko hľadá SuperStar 2, kde skončil na štvrtom mieste. Kým po súťažiach vydal zopár úspešných hitov, po hudobníkovi bolo dlhšie obdobie ticho. Ako totiž najnovšie priznal, v novembri minulého roka sa po deviatich rokoch rozviedol s manželkou Kristínou, s ktorou vychováva dcérky Danielu (9) a Anetu (6).

Peter zároveň priblížil, že s expartnerkou odlúčenie, ku ktorému došlo postupne, ustáli a momentálne je vďačný za korektné vzťahy nielen s ňou, ale aj deťmi. „Prijali to tak, že sme im o tom rozprávali spoločne a nekydali sme pred nimi jeden na druhého. Oni to vnímali, že medzi nami napätie je a mňa to mrzelo, lebo tie deti si to brali k srdcu, že oni za to môžu. A keď sme im o tom povedali, zobrali to na počudovanie dobre a videli aj medzi nami uvoľnenie napätia a že sa dá všetko zvládnuť,“ prezradil pre Čas.sk.

Ako sa zdá, Peter už minulosť uzavrel a dnes sa teší z novej životnej kapitoly, pričom sa v nej objavila aj láska. Potom, čo v minulosti spolupracoval so speváčkou Ivannou Bagovou (28), víťazkou šou The Voice Česko Slovensko, sa cesty dvojice opäť spojili a momentálne tvoria pár. “Poznáme sa dlho a po rozvode sme mali jeden projekt rozpracovaný. Dali sme hlavy dokopy a zistili sme, že si nerozumieme len na muzikantskej úrovni, tak to spolu skúšame,“ prekvapil čerstvo rozvedený Bažík.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: cas.sk | Foto: IG/ivanna_bagova, peter.bazik