Známy slovenský spevák a influencer David Key sa aktuálne nachádza v slnečnom Egypte. Pokojná dovolenka sa však behom chvíle zmenila na horor a mladíka museli ratovať miestni lekári.

David Key má za sebou niekoľko dní v nemocnici v Egypte, kde skončil po tom, ako ho zo sekundy na sekundu prestalo poslúchať telo. Čo presne sa populárnemu blondiakovi stalo?

,,Tým, že tu žijeme v Egypte a spolovice na Slovensku, tak som chcel vyskúšať dodržiavať Ramadán. Zo dňa na deň som prestal fajčiť, piť alkohol a dodržiaval som Ramadán. Keďže sa chystá moja narodeninová show, ktorá bude naozaj veľkolepá a je potrebné zariadiť neskutočne veľa vecí, tak som aj nespával len preto, lebo som človek, ktorý keď niečo robí, nerobí to na 100%, ale na 1000%. To znamená, že som nespával, dodržiaval Ramadán, prestal piť a fajčiť a pre moje telo to bolo absolútne šok,” objasnil nám spevák okolnosti svojho kolapsu.

K spomínaným faktorom sa ešte pridalo horúce počasie a skutočnosť, že influencer zapil smäd energetickým nápojom. ,,Prestal som si cítiť končatiny a cítil som, ako keby mám infarkt, previezli ma do egyptskej nemocnice, kde ma napojili na všetky prístroje a poskytli mi, dovolím si tvrdiť, lepšiu zdravotnú starostlivosť ako na Slovensku, pretože okamžite mi spravili laboratórne testy,” pokračoval v opisovaní svojho hrôzostrašného zážitku.

Výsledky testov mal David k dispozícii do niekoľkých hodín. ,,Lekári mi okamžite stanovili diagnózu kolaps z vyčerpania, ktorý spôsobil Red Bull, a presnejšia diagnóza panický attack. Za pár hodín ma dali dokopy a poskytli mi tú najlepšiu starostlivosť, ako si viete predstaviť. Mal som naozaj krásnu luxusnú izbu a staralo sa o mňa niekoľko lekárov, za čo im veľmi ďakujem. Túto diagnózu mi na Slovensku neboli schopní stanoviť, aj keď sa mi to už v minulosti stalo. Na Slovensku ma lekári poslali len domov a teraz už viem, že tento môj problém musím riešiť so psychológmi,” ukončil kontroverzný umelec. Prajeme skoré uzdravenie.

Zdroj: Hitky | Foto: Instagram/davidkeyofficial