Samozvaný “kráľ retro pesničiek a entertainer zábavy” Martin Jakubec sa dostal do povedomia verejnosti vďaka starým šlágrom, ktorými si získal srdcia najmä starších poslucháčov. Dnes okrem toho mieni ísť ešte ďalej a kandidovať na prezidenta Slovenskej republiky.

Kontroverzný spevák Martin Jakubec nemá problém poukazovať na svoj dokonalý život, hviezdnu kariéru, no taktiež bez servítky vyjadruje názory na kolegov zo šoubiznisu. Ako sa však zdá, 35-ročný umelec sám nedokáže prijať pohľad iných a aj na primerane interpretovanú kritiku útočí doslova zostra.

Na sociálnej sieti YouTube spevák predstavil svoj nový vianočný singel „Zima na saniach“, ktorý si za štyri dni pozrelo približne 4 500 poslucháčov. Kým 37 fanúšikom sa skladba páčila, 175 ju označilo symbolom „palec dole“. Pod videom sa objavilo i zopár komentárov, pričom na jeden z nich zareagoval aj samotný Jakubec. „Text je celkom fajn, ale Vy “pán” Jakubec neviete spievať… Koníky pekné, detský spev super, inak nič, .. palec dole,“ napísala istá Eva.

Komentár ženy nenechal údajne budúceho prezidenta, ktorý by si mal vedieť zachovať chladnú hlavu a diplomatické vystupovanie, chladným a odpovedal jej skutočne nečakane: „Holubička, tvoj názor je nepodstatný, ja neviem spievať? A ty čo potom vieš? Tak potom ty nevieš trtkať. Iba ako koník, palec dole, radšej choď sa naučiť kamasutru, šlunta.“

Táto reakcia si vyslúžila ďalšie komentáre od užívateľov YouTube, pričom Jakubca následne vôbec nešetrili. Na sociálnej sieti Facebook sa pritom prihovára fanúšikom úplne v inom tóne: „Milí priatelia, podporovatelia, voliči, sympatizanti, fanúšikovia, moja kampaň je v plnom prúde, hoci sme len na začiatku. Máme pred sebou ešte dlhú cestu. Najbližších 5 rokov Vás budem sprevádzať týmto dizajn brand vizuálom. Ak ste moji verní, zdielajte tento odkaz a 24.12.2018 vyžrebujem jedného kto získa vlastnú moju šiltovku Prezident s vlastnoručným podpisom, čo zúročíte určite v roku 2024 ako vstupku do prezidentského paláca. Tvoj Prezident,“ vyzýva. Nuž, na potenciálnych voličov má evidentne dvojaký meter.

Neprimeraná reakcia Martina Jakubca

Video, ktoré spôsobilo hádku

Video: YouTube | Foto: YouTube