Tak toto zrejme nikto nečakal. Do duelovej arény sa tento týždeň postavil statný Tomáš Szomju proti nesebavedomému Filipovi Jánošovi. Po absolútnom debakli 3:0 nedokázali účinkujúci skryť prekvapenie, radosť, ale i smútok. 

Na Farme sa odohral doslova súboj titanov. I keď sa spočiatku zdalo, že z duelového rozstrelu odíde ako absolútny víťaz svalnatý Tomáš, zvaný aj ako Viking kvôli svojmu silnému výzoru, opak bol pravdou. Prvotný šok nastal v momente, keď jedného z najväčších kandidátov na výhru porazil v prvej disciplíne kontroverzný streamer v preťahovaní lana.

Skóre sa neobrátilo ani v druhej tretine zápasu. Filip dostal päticu guličiek do labirintu skôr ako jeho súper a dôležitý bod mu nedaroval ani v poslednom vedomostnom kvíze. Na statok sa tak Jánoš vrátil s plnými tromi víťaznými bodmi.

To, že s ostrou porážkou svalnatého filmára nepočítali nielen súťažiaci, ale ani samotný duelant, priznal až na konci rozstrelu. „Ešte to spracovávam stále, neviem, nečakal som to. Neveril som si,“ nenachádzal slová nadšený influencer.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Radosť vystriedali slzy v momente, keď si ostatní farmári uvedomili, že Filipova výhra znamená porážku najväčšieho titana z Farmy. Slzy ronili najmä Saška, Patrícia a Dagmar, ktoré vyradenému Tomášovi ďakovali za možnosť ostať v hre. Farmár sa totiž sám rozhodol ísť do duelu, aby tak ochránil ostatných pomocníkov.

Zdroj/Foto: voyo.markiza.sk