Miriam Šmahel Kalisová (31) a Martin Šmahel majú podľa informácií Nového Času prežívať manželskú krízu, ktorá trvá približne pol roka. Dvojica sa po prvýkrát po prevalení objavila spoločne na módnej šou. Snažili sa pôsobiť ako zohratá dvojka, no mnohých to nepresvedčilo.

[sociallocker]Miriam a Martin Šmahelovci majú momentálne prežívať vážnu krízu, ktorá podľa zdroja vedie ku pomalému krachu manželstva. Napriek tomu, že manželia, ktorí spoločne vychovávajú malú dcérku, obývajú spoločnú domácnosť, majú žiť viac-menej oddelene. Za všetkým môže byť doposiaľ nepotvrdený vzťah Martina s mladučkou modelkou. Obidvaja milenecký vzťah popreli, no svedok tvrdí, že Martin to má s mladou dievčinou ťahať už niekoľko mesiacov.

miriam smahel kalisova rozchod
Šmahelovci si urobili v deň módnej šou takúto selfie.

Na poslednej módnej akcii sa dvojica po prvýkrát od prevalenia krízy objavila na verejnosti a zrejme si zaumienili, že všetkým ukážu, že kríza a milenka sú len reči, zatiaľ čo oni si užívajú bezproblémový vzťah. Očití svedkovia na akcii však potvrdili, že akonáhle sa vypli kamery, dvojica sa prestala usmievať a bolo vidieť, že sú obidvaja nervózni a nemajú sa príliš k sebe. Nie je teda úplne jasné, prečo sa rozhodli predstierať, že ich sa spomínané problémy netýkajú. Nervozitu a nie celkom úprimné úsmevy si môžete pozrieť aj v tomto videu, kde dvojica poskytla rozhovor.

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook
[/sociallocker]