Opozičná strana Smer-SD každý rok organizuje zhromaždenia k Medzinárodnému dňu žien. Politici majú niekoľko vystúpení po slovenských mestách, kde upozorňujú na postavenie žien v spoločnosti. Počas prejavov neodolajú a predstavia aj svoj predvolebný program.

Smeráci v stredu (8. marca) zorganizovali oslavu k MDŽ v nitrianskom PKO. Ich politická šnúra bude pokračovať po ďalších mestách a zakončená bude 10. marca v Prievidzi. V Nitre boli hosťami podujatia predovšetkým seniori, ktorí s napätím počúvali prejav Roberta Fica.

Bývalý premiér zdôraznil dôležitosť žien a matiek v spoločnosti a zároveň upozornil na sociálne smerovanie jeho strany, ktorá nezabúda na pracujúce matky. K slovu sa dostali aj jeho stranícky kolegovia ako Erik Kaliňák či europoslankyňa Katarína Neveďalová.

Obrovský potlesk sa ušiel bývalému exprezidentovi policajného zboru Tiborovi Gašparovi. Fico následne prítomných pochválil, že v súvislosti s Gašparom vedia rozlíšiť spravodlivosť od nespravodlivosti. Rovnakého privítania sa však nedočkal poslanec a krajský predseda strany Marián Kéry. Po príchode na pódium bolo počuť piskot a následne jeden z hostí zakričal “fuj“.

Počas jeho prejavu sa nedokázal ovládať a zakričal ešte niekoľkokrát. Napokon musela zasiahnuť ochranka, ktorá muža vyviedla z budovy. Podľa informácií portálu Aktuality.sk ide o Vladimíra, ktorý na Kéryho dokonca podal trestné oznámenie. Mal totiž fyzicky napadnúť jeho kamaráta v Zlatých Moravciach.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk, aktuality.sk  |  Foto: FB/SMER-SD