Rodinu známeho slovenského politika zasiahla veľmi smutná správa. V sobotu mal náhle prísť o život jeho blízky člen, ktorý zároveň pôsobil v Prešovskom samosprávnom kraji. Práve ten priniesol na sociálnej sieti nečakaný oznam, kde vyjadril pozostalým úprimnú sústrasť.

V sobotu náhle prišiel o život Miroslav Mikloš, ktorý pôsobil ako hlavný kontrolór v Prešovskom samosprávnom kraji. Podľa informácií Plusky má ísť o bratranca exministra financií Ivana Mikloša. Samosprávny kraj priniesol smutnú informáciu na sociálnej sieti.

,,ČESŤ JEHO PAMIATKE. S hlbokým zármutkom sme včera prijali správu o náhlom úmrtí Miroslava Mikloša – hlavného kontrolóra Prešovského samosprávneho kraja. Útvar hlavného kontrolóra PSK zastával od februára 2020. Vyjadrujeme úprimnú sústrasť pozostalým,” uviedol. Príčinou smrti mal byť újdajne masívny infarkt, ktorý inak zdravého muža zasiahol počas návštevy brata.

Miroslav Mikloš bol okrem iného aj podnikateľ a niekdajší športový funkcionár. V minulosti otvoril reštauráciu Tiffany, neskôr prevádzku Double Tiffany a potom aj kaviareň v obchodnom centre Solivaria. V rokoch 1996 až 2002 pôsobil ako finančný riaditeľ klubu 1. FC Košice v období, keď ho vlastnil Alexander Rezeš.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: FB/Prešovský samosprávny kraj