Zo sveta slovenskej hudby dorazila smutná správa. Vo veku len 38 rokov náhle zomrel hudobník z obľúbenej prešovskej kapely. Tá na sociálnej sieti poslala bubeníkovi do neba posledný odkaz. Dôvod jeho náhlej smrti nateraz nie je verejnosti známy.

Vo veku 38 rokov náhle zomrel slovenský hudobník Martin Džupinka, ktorý vystupoval pod prezývkou Trafik. Rodák zo Sniny bol desať rokov bubeníkom v prešovskej kapele Saprophyte, ktorá je známa vďaka žánru old-school hardcore. Príčina smrti nie je nateraz verejnosti známa.

Martin sa venoval zároveň aj tatérstvu a po smutnej správe mu zanechali na sociálnej sieti odkaz aj spokojní zákazníci, ktorí nosia jeho diela na svojom tele. Posledný odkaz do neba poslala Trafikovi aj samotná smútiaca kapela.

“Dnes nás zasiahla veľmi smutná správa. Martin Trafik Džupinka náhle opustil tento svet… Navždy ostaneš v našich srdciach ako fantastický bubeník, tatér, ale hlavne kamarát. Ďakujeme za desiatky koncertov, ktoré si s nami odohral, za viac ako desať rokov našej spolupráce. Každý z nás si na Teba vždy spomenie, keď bude počuť album *3*, ktorý si s nami nahral. Odpočívaj v pokoji, kamarát náš, bolo nám cťou Ťa spoznať. R.I.P., Maťko,” uviedli jeho kolegovia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: FB/Saprophyte