Smutné odhalenie Igora Matoviča: Manželke Pavlíne sľúbil niečo, čo…!

Dátum:

Igor Matovič je ako nový slovenský premiér, ktorý navyše zasadol do pomyselného kresla v čase vypuknutia koronavírusovej pandémie, vyťažený. Ako vyšlo na povrch, dokonca sa mu nepodarilo splniť sľub, ktorý dal manželke a rodine.

Funkcia premiéra je organizačne aj časovo mimoriadne náročná a svoje o tom vie už aj Igor Matovič. Ako prezradil v nedávnom rozhovore, od začiatku roka 2020 spáva približne 6 hodín denne a takmer všetok čas venuje len práci. Jeho neprítomnosť doma tak musí nahrádzať manželka Pavlína, na ktorej teraz ostala všetka práca okolo rodiny a výchovy dvoch dcér.

Od volieb som jej absolútne nič nepomohol a už to nie je pekné. Doma je to úplne všetko na nej,” priznáva Matovič pre Plusku. Len nedávno mu pritom napísala žiadostivá fanynka, ktorá pridala na záver vtipný odkaz. Premiér si tak v posledných mesiacoch nájde len pár minút pre rodinu, keď dorazí domov vo večerných hodinách. „Stihnem ešte prehodiť slovo s manželkou a dcéram dať krížik na čelo a pusu na dobrú noc,“ dodáva.

O nejakej kríze však podľa neho nemôže byť ani reči a manželku označil za sväticu, keďže s ním vydržala 20 rokov. „Pavlínka, keď raz zomrie, lebo všetci zomrieme, pôjde rovno do neba,“ šokuje Matovič, podľa ktorého požiada Svätý Peter pred nebeskou bránou všetkých ostatných, aby jej utvorili koridor. Zlepšenie rodinnej situácie však očakáva premiér po utíchnutí pandémie, keď bude môcť konečne splniť sľub, ktorý rodine dal. Tým malo byť trávenie času s rodinou aspoň jeden víkend v mesiaci, hoci to politikovi povinnosti zatiaľ ani raz nedovolili.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: YouTube/SME

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...

Slovenská speváčka a herečka (40) ŠOKUJE: Utajila tehotenstvo aj pôrod!

Známa slovenská speváčka a herečka, ktorú fanúšikovia obľubujú najmä...