Smutné odhalenie prišlo zo strany jedného z najúspešnejších hudobníkov sveta len pred pár hodinami. 25-ročná hviezda na sociálnej sieti priznala pravdu. Lekári mu diagnostikovali až dve závažné ochorenia!

Svetoznámy spevák a miláčik dievčat Justin Bieber si prešiel turbulentným obdobím. Po liečbe závislosti od drog a viacerých excesoch si užíva pokojnejšie obdobie, pričom šťastie našiel v náručí svojej krásnej manželky Hailey Baldwin.

Viacerí sa však domnievali, že 25-ročný hudobník je opäť na drogách a lieta v problémoch. Dôkazom mal byť unavený výraz v tvári či nápadne zlá pleť, ktoré mohli indikovať, že spevák sa dal na užívanie omamných látok. Pred niekoľkými hodinami ale Bieber priznal pred fanúšikmi veľmi smutné správy.

Lekári mu totiž diagnostikovali hneď dve vážne ochorenia: “Ľudia neustále tvrdili, že Bieber vyzerá ako troska, je na drogách a podobne, no mýlili sa. Práve mi diagnostikovali lymskú boreliózu a nielen tú, ale aj vážnu chronickú mononukleózu, ktoré zasiahli moju kožu, funkcie mozgu, energiu a celkové zdravie. Viac vám vysvetlím v chystanom dokumente, ktorý zakrátko pridám na YouTube. Bolo to ťažkých pár rokov, ale dostávam správnu liečbu, ktorá mi pomôže pri tejto neliečiteľnej chorobe a budem späť lepší ako predtým,” odkazuje zarmúteným fanúšikom. Želáme skoré uzdravenie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

ZdrojFoto: YouTube/Capital FM, Instagram/justinbieber, Unsplash