Smutné správy dorazili z obľúbeného celosvetového seriálu Kobra 11. Krátkej, no ťažkej chorobe podľahol len 50-ročný herec, ktorý si v minulosti zahral aj v ďalších snímkach.

Tvorcovia aj kolegovia z populárneho seriálu Kobra 11 smútia. 50-ročný Ron Holzschuh podľahol podľa informácií nemeckého portálu Bild krátkej, no ťažkej chorobe. Herec, ktorý v Kobre 11 stvárnil pána Hesslera, sa preslávil aj v ďalších snímkach ako “Všetko, na čom záleží”, “Zakázaná láska” alebo “Anna a láska”. Začiatkom januára pritom odišiel do filmového neba aj ďalší herec Kobry 11.

Charizmatický Holzschuh hral aj v muzikáloch “Evita”, “Horúčka sobotňajšej noci” či v divadelných hrách ako “Faust” a “Hamlet”. Okrem herectva sa venoval aj tancu a tvorbe choreografie. Svoje pohybové zdatnosti pravidelne ukazoval fanúšikom i na sociálnej sieti.

Damian Lott, producent seriálu “Všetko, na čom záleží”, zanechal Ronovi dojemný odkaz: “S hlbokým zármutkom sme prijali správu, že Ron Holzschuh zomrel. Ron sa stal pre nás v posledných mesiacoch skutočným členom rodiny. S jeho ľudskosťou, horúcim srdcom a vášňou pre herectvo nás nadchol. Bude nám veľmi chýbať. Sme myšlienkami s jeho rodinou a priateľmi,” uviedol. Herec za sebou zanechal dospelú dcéru. Česť jeho pamiatke.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: bild.de │ Foto: Instagram/ron_holzschuh, Facebook/Alarm für Cobra 11