Pani Emília bola v dôchodkom veku a vo štvrtok sa mala bez slova a mobilného telefónu vybrať von. Keď sa nevrátila, vystrašená rodina zalarmovala políciu. Celé štyri dni trvalo pátanie po 65-ročnej žene, ktoré však skončilo smutným záverom. Pani Emíliu objavili bez známok života. 

Portál Noviny prišiel so smutnou správou. Pani Emíliu Ch., po ktorej bolo vyhlásené pátranie, našli, bohužiaľ, bez známok života. 65-ročná žena z okresu Veľký Krtíš mala odísť z domu ešte vo štvrtok, pričom o svojom odchode nikoho neinformovala, nevzala si so sebou mobilný telefón a nikomu sa neozývala.

Zúfalá rodina zalarmovala políciu, ktorá spustila pátranie po nezvestnej. Emília sa pritom podľa svedkov mala na autobusovej stanici pýtať na cestu do Lučenca. Z kamerového záznamu sa napokon podarilo zachytiť jej pohyb v obci Vieska. Cez víkend sa v sobotu do pátrania zapojilo 27 osôb, no neúspešne.

Polícia dostala informáciu o jej pohybe pri obci Modrý Kameň, a tak akcia pokračovala v nedeľu. Pátrači sa rozdelili na dve skupiny, pričom pri prehľadávaní okolia pomáhali aj špeciálne cvičené psy. Po hodine pátrania však prišla smutná správa. Telo ženy bez známok života objavili v lese medzi Pôtrom a Vieskou. Presné príčiny úmrtia budú objasnené až po vykonaní pitvy. Slovákov zarmútila i smrť 31-ročného Miroslava Cellára, šampióna v squashi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: noviny.sk │ Foto: Televízia JOJ