Mladá talentovaná speváčka a raperka sa svojim fanúšikom otvorila viac než kedykoľvek predtým. Keďže si viacerí všimli, že je omnoho štíhlejšia ako v minulosti, začali si od nej pýtať recept. Ten však nie je najšťastnejší.

Fejbs, vlastným menom Martina Fabová, je na hudobnej scéne už osem rokov. Je reprezentantkou slovenskej rapovej scény, do ktorej sa jej podarilo vniknúť skladbou Kuč. Napriek tomu, že kráska z Trnavy patrí k otvorenejším interpretom, o jej temnom období fanúšikovia zrejme nevedeli.

,,Veľa ľudí mi hovorí, že aká som chudá, pýtajú sa, ako som schudla, tak vám to v skratke napíšem. Môj zámer to nebol, nechcela som schudnúť, no stalo sa naozaj veľa zlých veci za posledné roky, ktoré mi ublížili a dali nechuť do jedla. Niekedy som bola iná, drzá, sebaistá, radovala som sa zo života. Strata blízkych, drogy, alkohol a rap ma stáli slzy, zlé okamihy a myslela som si, že je to “normálne”,” otvorila svoju trinástu komnatu Fejbs.

,,No od momentu, ako som nejedla, prišli na mňa panické ataky, zlosť, nepochopenie, slabosť atď. Proste to moje celé “užívanie” a naivita u ľudí, ktorým som verila a bola so všetkými zadobre, mi urobili tieto duševné problémy,“ píše speváčka v spovedi na Instagrame. Z náročného obdobia jej pomohla dostať sa viera, kvantové tvorenie, sloboda a že veci robiť nemusí, ale môže. Tabletky podľa svojich slov odmietla.

,,Dá sa to aj inak. Takže ak ma chválite, že som schudla, teší ma to, ale zároveň bola za tým veľká bolesť. Musela som vám to už napísať, aby som vám to vyjasnila konečne,“ uviedla. Zároveň tým ozrejmila vydanie svojho EP Hviezdy, na ktorom nerapuje, ale spieva, čo bol odjakživa jej sen. Na záver Fejbs priaznivcom poďakovala a popriala im, aby boli bezprostrední a slobodní.

Zdroj/Foto: Instagram/fejbs