Bývalá Miss Ivana Christová momentálne prežíva smutné chvíle. Jej dcéra Daniela pred pár dňami na sociálnej sieti zverejnila správu, že ich opustil veľmi blízky člen rodiny. A hoci sa spoločne nestretávali na dennej báze, obidvom kráskam bude nesmierne chýbať.

Prvá československá Miss Ivana Christová žije spokojný život a momentálne je už aj šťastnou babičkou maličkej Zojky. Jej rodinu však v uplynulých dňoch zasiahla veľmi smutná správa. Na večný odpočinok totiž odišiel jej otec Ľubomír.

Neradostnú novinu oznámila na sociálnej sieti jej dcéra Daniela Zajíček Christová: „Dedko 1947 – 2022, Ľubomír Ivanov Christov,“ napísala zronená vnučka a pripojila aj záber, na ktorom sú všetci traja. Pod odkazom sa okamžite začali zbierať kondolencie známych a priateľov.

Rodičia Ivany Christovej pritom ešte pred rokmi išli od seba, no kráska ani napriek tomu otca nezavrhla. S Ľubomírom, ktorý bol pôvodom Bulhar, udržiavali pravidelný kontakt. Teraz sa však, žiaľ, musí vyrovnať s jeho odchodom. Ivana pritom minulý rok prišla aj o svoju blízku kamarátku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: IG/danielachristova