Baby si počas účinkovania Farmy 15 cestu k sebe nenašli. Nestalo sa tak ale ani po jej skončení, kedy si väčšina farmárov svoje konflikty vysvetlila. Sofia a Azra sú pravým opakom.

Ako prvá sa ozvala Sofia Babylonská, ktorej sa sledovatelia na Instagrame pravidelne pýtajú na jej súperku z Farmy 15. Azru Sokiru označila za malé nezodpovedné decko.

,,Nech si už nalepí tie korálky na krk a nech je ticho, lebo všade vyjadruje svoj názor, aj keď sa naň nikto nepýta. A neviem, to dievča má 19 rokov, takže asi sa ňou nebudem ďalej zapodievať, ale aj ona je jeden z dôvodov, prečo som nešla na tú ´pofarmársku´ párty. Lebo sa mi nechcelo pozerať na jej ksicht,” vyjadrila názor Prešovčanka. A tým, ktorí si myslia, že je Azra super, odporúča, aby sa s ňou zavreli na 50 dní.

Vojna medzi kráskami z Farmy 15? Azra dostala tvrdý náklad!

Sofiine slová sa, samozrejme, dostali aj k Azre. ,,Tak v skratke k Sofi. Neviem, či Farma nenaplnila dostatočne jej očakávania, keď potrebuje takýmto bizarným štýlom zaujať a vyjadrovať si nejaký jej názor na mňa. Ja som to vôbec nechcela popravde nejako riešiť, ale povedala som si, že sa k tomu vyjadrím, keď sa ma to dotýka,” uviedla vo svojom videu exotická čiernovláska.

,,Nechápem, ako táto slečna môže na mňa niečo povedať, keď… Ja som sa aspoň neschovávala za dvoch najsilnejších chlapov, aby som si vlastne tým kryla r*ť. A neobetovala som ľudí, ktorí mi boli najbližší len preto, aby som tam mohla ostať čo najdlhšie,” pokračovala Azra. Na záver dodala, že na Sofinom mieste by si nabudúce premyslela, čo povie.

Azra reaguje na Sofiine slová

Zdroj/Foto: Instagram/sofi.babylonska, e.s.azra