Šoubiz ŠOK! Bývalú superstaristku Lenku Kvakovú nespoznáte: Radikálna ZMENA!

ŠOK! Bývalú superstaristku Lenku Kvakovú nespoznáte: Radikálna ZMENA!

Exsuperstaristka Lenka Kvaková (33) vypadla počas finále SuperStar 2 ako prvá a odvtedy sa z hudobnej scény doslova vytratila. Zo šedej myšky sa dnes ale stala poriadna dračica s blonďavou hrivou a našpúlenými perami! Prekvapila aj vlasatá superstaristka Júlia, ktorá sa presadila v televízii.

Medzi finalistami SuperStar 2, kde sa objavila aj Kollárova mamička č. 9 Barbora Balúchová, si zaspievala aj Lenka Kvaková. Nenápadná tmavovláska s pár kilami navyše ale príliš nezaujala a vypadla hneď v prvom kole finále. Už vtedy sa vyjadrila, že sa jej spievanie protiví a do SuperStar išla len preto, aby nesklamala kamarátku, ktorá ju prihlásila.

Odvtedy nebolo o rodáčke z východu počuť a jediný mediálny záujem vzbudila vzťahom so známym hudobníkom Pavlom Antušom zo skupiny Drišľak, s ktorým má aj spoločné dieťa. Hudobne sa však stiahla do ústrania a opustila svet šoubiznisu. O to väčší šok ale dostanete, keď uvidíte najnovšie fotky niekdajšej superstaristky. Po šedej myške nie je ani stopy a z Lenky sa stala blonďavá dračica s ladnými krivkami, našpúlenými perami a peroxidovými vlasmi.

Na sociálnej sieti sa prezentuje v odvážnych záberoch, kde rada vystavuje na obdiv svoj nadupaný dekolt a štíhle nohy. Takúto radikálnu premenu by ste rozhodne nečakali! Zo záberov je navyše zrejmé, že Lenka dnes pracuje v košickej herni a kaviarni.

Lenka počas Superstar v roku 2006
Takto vyzerá Lenka Kvaková dnes

Zdroj: Facebook | Foto: YouTube, Facebook