Český herecký pár, ktorý patril po 19 rokoch manželstva k tým najstabilnejším, šokoval fanúšikov. Známa dvojica sa totiž rozišla. Smutné slová herečky naznačujú, že iniciatíva prišla zo strany manžela.

Známy český herecký pár si povedal svoje áno pred 19 rokmi po šiestich spoločných rokoch randenia. Herec a hudobník z kapely Chinaski Petr Rajchert (51) sa však s herečkou a maliarkou Barborou Srncovou (50) definitívne rozišiel. V našich končinách sa preslávili najmä úlohami v seriáli Život na zámku či Bylo nás pět.

Zdrvená Srncová pre český Blesk prezradila, že iniciatíva na rozvod prišla zo strany sympatického herca: “Aby som povedala pravdu, tak sa k tomu veľmi nechcem vyjadrovať. K tomu by sa mal vyjadriť Peter. Samozrejme, je to strašná rana po devätnástich rokoch… Každý máme slobodnú vôľu sa rozhodnúť. A aj keď sa niekto rozhodne tak, ako to nečakáte, musíte to prijať,” uviedla jednoznačne.

Bára, ktorá aktuálne býva na chalupe a nezdieľa viac spoločnú domácnosť s manželom, sa ale snaží udržať si optimizmus a zariadiť si život nanovo. V tom jej v aktuálnej ťažkej situácií pomáhajú najmä priatelia. Samotný Rajchert rovnako koniec vzťahu potvrdil, no do reči mu príliš nebolo: “Áno, rozchod prebehol a žijeme už nejaký čas oddelene. Dôvody si ale s dovolením nechám pre seba,” uzavrel tému.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: blesk.cz │ Foto: YouTube/Penny Market, MITEL TV, Facebook/Petr Rajchert