Markizácka reality šou Farma si získala počas trinástich sérií mimoriadne množstvo fanúšikov, a aj keď ju mnohí považujú za kontroverznú, čísla sledovanosti hovoria jasnou rečou. Kým počas deviatich ročníkov sprevádzala divákov reláciou Kvetka Horváthová, pri jubilejnej desiatej sérii prišlo k nečakanej zmene.

Na poste moderátorky ju nečakane vymenila komička Evelyn, ktorá sa na statku udržala počas štyroch sezón, avšak aktuálne dochádza k ďalšej zmene! Vôbec po prvýkrát bude Farmu moderovať muž, ktorý sa ešte donedávna taktiež objavoval na televíznych obrazovkách deň čo deň!

Ako len pred okamihom uviedla TV Markíza, s novou sezónou prichádza pred televízne kamery aj nový moderátor, ktorým bude hviezda seriálu Oteckovia, herec Marek Fašiang. „Úlohu moderátora som sa rozhodol prijať, pretože Farma patrí dlhé roky k najsledovanejším programom Markízy a je pre mňa česť, a zároveň veľká profesijná výzva byť je súčasťou. Presvedčila ma dôvera ľudí, ktorí za projektom stoja, nový formát tejto šou ako aj fakt, že mám rád prírodu, zvieratá a hry,“ uviedol herec, ktorý sa okrem natáčania v exteriéri teší aj na rôznych súťažiacich a ich farmárske výrobky.

A čo na koniec na Farme hovorí dnes už exmoderátorka Evelyn? „Boli to krásne štyri roky môjho života a som za ne televízii Markíza a najmä skvelým kolegom nesmierne vďačná. Je čas sa posunúť a inak ako zmenou sa posunúť nedá. Vnímam to ale ako mimoriadne priaznivú zmenu a projektu a môjmu nástupcovi držím palce.“

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: markiza | Foto: IG/evelynjefresh, marekfasiang, tvmarkizaofficial