Tak tomu sa povie prekvapenie! Známa herečka niekoľkokrát na verejnosti prízvukovala, že deti nechce, pričom všetku energiu venovala hollywoodskej kariére a manželstvu s hudobníkom rockovej kapely Good Charlotte. O to viac šokovala fanúšikov, keď na sociálnej sieti oznámila narodenie jej prvorodenej dcérky.

Obľúbená herečka Cameron Diaz pred pár hodinami oznámila, že porodila dcérku. Spoločne s manželom Benjim Maddenom (40) sa tak teší z malého uzlíčka šťastia.

,,Sme veľmi šťastní, požehnaní a vďační, že novú dekádu môžeme začať oznámením, že sa nám narodila dcérka Raddix Madden. Okamžite si získala naše srdcia a naša rodina je teraz kompletná,“ zverila sa fanúšikom čerstvá mamička. Zároveň dodala, že aj keď je ich dcérka skutočne roztomilá, žiadne jej fotky či detaily o dievčatku nebudú pridávať na internet.

Svojich priaznivcov úplne odrovnala, keďže sa 47-ročná herečka opakovane nechala počuť, že kvôli svojej kariére deti nikdy mať nechce. Zdá sa, že zmenila názor, pričom celé tehotenstvo dokázala utajiť bez toho, aby sa v médiách objavila čo i len zmienka o jej rastúcom brušku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/camerondiaz  |  Foto: Instagram/bejaminmadden, Pixabay