To, kam poletíte, máte napísané na zakúpenej letenke. Avšak spôsob, akým tam pricestujete, je s leteckou spoločnosťou British Airways len a len na vašej predstavivosti. Jedna z najznámejších aeroliniek totiž zamestnáva letušku, ktorá ponúka „dospelácke turbulencie“ priamo na palube!

Náruživá letuška leteckej spoločnosti British Airways pózuje pred objektívom kamery neštandardne odvážne! V pracovnej uniforme popisuje, aké slúžby je ochotná platiacemu pasažierovi ponúknuť priamo na palube lietadla, alebo aj po prílete do cieľovej destinácie. Na uverejnených fotografiách zachytáva zákutia, kde platiacemu zákazníkovi sľubuje súkromie. V iných príspevkoch sa zas pýši informáciou, že na sebe nemá oblečené spodné prádlo alebo mužov láka aj na fakt, že môžu ísť do „ktorejkoľvek dierky“.

Podľa denníka The Sun ponúka cestujúcim použité spodné prádlo za £25, prípadne služby jeden na jedného za výrazne vyššiu sumu. British Airways identitu tejto letušky vyšetruje. Hovorca leteckej spoločnosti poskytol denníku The Sun vyjadrenie: „Očakávame najvyšší štandard správania sa od všetkých našich kolegov a prípadom sa zaoberáme.“

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: the-sun.com | Foto: IG/airhostess71, british_airways, pixabay.com