Po šokujúcom rozvode Heribanovcov, ktoré stroskotalo takmer po štyridsiatich rokov sa zdá, že je v troskách ďalšie celebritné manželstvo. Aj v tomto prípade ide o jeden z najstabilnejších párov v šoubiznise a o to viac je táto správa šokujúcejšia.

Zdá sa, že stabilné páry známe na verejnosti sa otriasajú v základoch. V tomto prípade o herca Maroša Kramára (52), ktorý je ženatý s Natašou už krásnych 17 rokov. Možné problémy mohlo naznačovať rozhodnutie, keď išla Marošova manželka na dovolenku iba s deťmi.

Prečítajte si tiež: Tajný vzťah ženatého Bičana sa prevalil: Takáto je pravda o jeho milostnom trojuholníku!

K možnému rozchodu sa vyjadril aj blízky zdroj z hercovho okolia. “Problémy mali ako každé manželstvo po rokoch. Je to teraz asi nejaký boom, že ak nastanú problémy, tak proste podajú žiadosť o rozvod. Neviem, oni dvaja sú však veľmi racionálni. Nemyslím si, že by išlo o nepremyslený ťah v afekte,” uviedol zdroj pre Fakt24.

Údajne mal portál kontaktovať aj samotného Kramára, ktorý však odmietol, že by sa rozvádzal s matkou jeho troch detí. Zatĺkanie či popieranie osobných problémov nie je u celebrít ničím zvláštnym. Všetko ukáže iba čas. No jeden z nich už mal podať žiadosť o rozvod.

Zdroj: fakt24.sk  |  Foto: Facebook, Instagram