Poslucháči dlhé roky počúvali hlas obľúbeného moderátora, ktorý ich vedel zaujať i pobaviť. Pred pár hodinami však na sociálnej sieti prekvapil fanúšikov, keď oznámil odchod z éteru. Dôvodom je omnoho lákavejšia ponuka.

Libor Bouček bol neoddeliteľnou súčasťou českého rádia Evropa 2, do ktorého prišiel ako neskúsený mladík. Po 15 rokoch sa rozhodol pre radikálnu zmenu a v rádiu oficiálne končí. ,,Bola to jazda. Absolútne slobodná a bezstarostná práca, na ktorej konci boli tí najlepší poslucháči. Bol to nespočetné množstvo silných okamihov, smiechu, trochu sĺz, poriadny objem emócií. Chvíľu sme boli jednotkou na trhu, ale som presvedčený, že skoro stále jednotka sŕdc. Aspoň tak vnímam tie tisícky ohlasov,“zaspomínal si na svoju kariéru na sociálnej sieti.

Bývalý manžel Marianny Ďurianovej sa totiž rozhodol pracovať pre televíziu CNN Prima News. „Prijať ponuku vytvárať ranné vysielanie CNN Prima News a prevádzať ním je pravdepodobne najväčšia výzva mojej kariéry. Chcem zúročiť svoju takmer dvadsaťročnú prax ako v rádiách, tak aj v najrôznejších televíznych programoch,“  povedal nadšený Bouček pre blesk.cz.

Libor Bouček – rok 2004

Libor Bouček – rok 2020

Zdroj: blesk.cz  |  Foto: Instagram/liborboucek