Šok na Farme: Po trpkom rozchode to kráska dala dokopy s víťazom šou!

Dátum:

Je tomu len zopár týždňov, čo Slovensko spoznalo 11. víťaza obľúbenej reality šou Farma, ktorým sa stal favorit súťaže Gabriel Sedláček. Viac ako čokoľvek iné však divákov tentokrát zaujímali predovšetkým vzťahy medzi finalistami, pričom vzniklo aj niekoľko zamilovaných párov.

Na statku reality šou Farma sa to v poslednej sérii len tak hemžilo náklonnosťou, pričom k najvýraznejším párom patrili Miroslava Csorbová s Matejom Jurkovičom a Kristi Dali s Radovanom Dulinom. Netrvalo však dlho a láska medzi dvojicami vyprchala ako lacné šampanské, ktoré nezachráni ani čerstvá a zrelá jahoda.

Okrem spomínaných dvojíc pociťoval sympatie k svojej súperke Romane aj víťaz šou Gabi Sedláček, ktorý sa po výhre presvedčil, že brunetka v skutočnosti nie je nič pre neho. Ak však predpokladáte, že Košičan je v týchto chvíľach sám, ste na omyle. Čas totiž trávi v spoločnosti bývalej partnerky jeho najväčšieho súpera Radovana Dulina, s hriešnou Kristi. Kráska zo západu si totiž našla cestu k srdcu ostýchavého mladíka, s ktorým dnes tvorí šťastný a harmonický pár.

Kým prelietavý Popradčan zostal sám ako prst, Romana dnes tvorí pár s mužom, ktorého už približne tri mesiace odmieta ukázať verejnosti. Kika a víťaz Farmy chcú svoju lásku ukázať celému svetu, a preto sa dnes aj napriek karanténe zúčastnili ruka v ruke nahodení do slávnostných outfitov na nemenovanej verejnej akcii v Bratislave. A že im to spolu mimoriadne pristane!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

😜 PRVÝ APRÍL! 😜

😜 PRVÝ APRÍL! 😜

Foto: IG/gabrielsedlacek3, kristi_dali, farma.markiza

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Dcéra prezradila príčinu smrti jej slávnej mamy: Zastrelila sa!

Začiatkom mája sme vás informovali o smrti slávnej speváčky,...

Nečakaná STOPKA v televízii: Známa hviezda Markízy nepokračuje!

Známy moderátor televízie Markíza mal podľa zákulisných informácií dostať...

Hrôza na Hornom Zemplíne: Slovenka (64) havarovala, potom ju našli…!

Hrozný incident sa odohral v sobotu v oblasti Horného...

Fico hovorí o veľkej chystanej akcii NAKA: TAKTO ho schladil Hamran!

Robert Fico cez víkend vyhlásil, že Národná kriminálna agentúra...