Je tomu len zopár týždňov, čo Slovensko spoznalo 11. víťaza obľúbenej reality šou Farma, ktorým sa stal favorit súťaže Gabriel Sedláček. Viac ako čokoľvek iné však divákov tentokrát zaujímali predovšetkým vzťahy medzi finalistami, pričom vzniklo aj niekoľko zamilovaných párov.

Na statku reality šou Farma sa to v poslednej sérii len tak hemžilo náklonnosťou, pričom k najvýraznejším párom patrili Miroslava Csorbová s Matejom Jurkovičom a Kristi Dali s Radovanom Dulinom. Netrvalo však dlho a láska medzi dvojicami vyprchala ako lacné šampanské, ktoré nezachráni ani čerstvá a zrelá jahoda.

Okrem spomínaných dvojíc pociťoval sympatie k svojej súperke Romane aj víťaz šou Gabi Sedláček, ktorý sa po výhre presvedčil, že brunetka v skutočnosti nie je nič pre neho. Ak však predpokladáte, že Košičan je v týchto chvíľach sám, ste na omyle. Čas totiž trávi v spoločnosti bývalej partnerky jeho najväčšieho súpera Radovana Dulina, s hriešnou Kristi. Kráska zo západu si totiž našla cestu k srdcu ostýchavého mladíka, s ktorým dnes tvorí šťastný a harmonický pár.

Kým prelietavý Popradčan zostal sám ako prst, Romana dnes tvorí pár s mužom, ktorého už približne tri mesiace odmieta ukázať verejnosti. Kika a víťaz Farmy chcú svoju lásku ukázať celému svetu, a preto sa dnes aj napriek karanténe zúčastnili ruka v ruke nahodení do slávnostných outfitov na nemenovanej verejnej akcii v Bratislave. A že im to spolu mimoriadne pristane!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

? PRVÝ APRÍL! ?

? PRVÝ APRÍL! ?

Foto: IG/gabrielsedlacek3, kristi_dali, farma.markiza