Britská popová legenda sa pohybuje na svetovej hudobnej scéne už neuveriteľných 50 rokov. Elton John sa však stáva vekom zraniteľnejším a citlivejším, čo potvrdil aj na svojom poslednom koncerte, kde priamo na pódiu skončil v slzách. Do zákulisia ho napokon odviedli ochrankári.

Elton John je jedným z najuznávanejších kontroverzných spevákov všetkých čias. Začiatkom roka 2018 verejne vyhlásil, že ho trápia zdravotné problémy a po 50 rokoch končí s koncertovaním. Následne bol takmer dva týždne hospitalizovaný v nemocnici kvôli nebezpečnej infekcií.

Napriek tomu, že sa 72-ročný umelec stále trápi s respiračnými problémami, aktuálne je na koncertnom turné po Austrálii a Novom Zélande. Nátlaku fanúšikov, aby sa opäť postavil na pódium, jednoducho nedokázal odolať. Uplynulý víkend mal jeden z koncertov, pričom ho lekári upozorňovali, že má infekciu pľúc a nábeh na zápal. Odporúčali mu, aby veľkolepé podujatie zrušil.

Známy gay však odmietol, pričom po pár minútach na pódiu došlo k zlomu. ,,Práve som úplne stratil hlas. Nemôžem spievať, musím ísť,“ povedal tisíckam fanúšikov sklamaný Elton. Následne to psychicky nezvládol a rozplakal sa. Za burácajúceho potlesku ho nakoniec odviedli ochrankári.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: mirror.co.uk  |  Foto: Twitter, YouTube  |  Video: YouTube