Týždeň čo týždeň sa na obrazovkách televízie JOJ stretávajú v relácii Bez servítky nové pätice súťažiacich, pričom aktuálne sa dalo napätie, predovšetkým medzi ženami, doslova krájať. Šou sa totiž zúčastnila nielen náročná Ukrajinka Polina, ale prekvapujúco aj jej partner Leo.

Ten si pre svoju priateľku v závere týždňa prichystal prekvapenie, ktoré súťažiaci riešili pri stole doslova denne. Napriek skutočnosti, že dvojica tvorí pár len zopár mesiacov, uštipačné slová o zásnubách padali pri jedlách s absolútnou pravidelnosťou. Aj keď sa zdalo, že Leo sa do svadby nehrnie, napokon predsa len prekvapil, keď ho ukryl pod poklop s obálkou s menom víťaza, ktorý však nadvihla súperka Lenka.

“Poli, si najúžasnejšia žena, akú som kedy stretol. Vezmeš si ma za muža?” kľakol si muž v nádeji, na čo Polina odpovedala: “Nie…,” no okamžite však dodala: “… nemôže povedať moje srdce.” Televízne zásnuby nakoniec zavŕšila Leova výhra, pričom ostatní súťažiaci zhodnotili, že peniaze aspoň budú mať na svadbu. “Vyhral som ženu aj peniaze,” uviedol šťastný Leo.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV JOJ, IG/tvjoj