Páriky rovnakého pohlavia, ktoré si verejne vyznávajú lásku, si musia prechádzať stále kritickými názormi okolia. Ani to však neodradilo známu Slovenku, aby sa zasnúbila s kráskou svetového formátu.

Ďalšia šťastná dvojica z radu lesbičiek! Svetová kráska Montserrat Oliver (53), ktorá je v Mexiku preslávená ako modelka, hviezda telenoviel, no aj moderátorka, má bližšie k ženám ako k mužom. Už štyri roky pritom tvorí šťastný pár so známou Slovenkou Jaroslavou Košíkovou (32).

Jaroslava je v našich kruhoch známa ako modelka a na Instagrame ju sledujú stotisíce ľudí. Hoci pochádza z konzervatívnej krajiny, nenechala sa vo svojom vzťahu odradiť a zaľúbené hrdličky zdieľajú svoju lásku aj pred fanúšikmi.

Pred pár hodinami sa rozhodli posunúť sa do ďalšej etapy života a tak sa zasnúbili: „Máme šťastnú novinu, ktorú chceme s vami zdieľať! Zasnúbili sme sa!“ tešia sa na sociálnej sieti. Text zverejnili spolu s romantickými zábermi prsteňa ako aj sviečkami vyzdobenej kôlničky. Snúbeniciam zablahoželal aj Ricky Martin, ktorý vychováva so svojím manželom štyri deti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/yayakosikova, montserrat33