Speváčka Dara Rolins aktuálne prežíva šťastné časy a okrem prípravy jubilejného koncertu sa teší i zo svojej lásky. Rodinnú idylku však v utorok narušil mimoriadne nepríjemný incident, pri ktorom musela v Darinom dome zasahovať dokonca aj polícia. Jeden muž skončil v nemocnici.

Dara Rolins sa aktuálne pripravuje na svoj veľkolepý jubilejný koncert, ktorým zároveň oslávi blížiace sa 50. narodeniny. Speváčka sa okrem pracovných úspechov teší aj zo svojej lásky, ktorú našla v náručí nedávneho viceprezidenta Juventusu Pavla Nedvěda.

Práve Pavel si však momentálne prechádza turbulenciami v kariére, keď sa vzdal svojho viceprezidentského postu kvôli údajnému falšovaniu v účtovníctve. Dara mu ale verejne vyjadrila podporu a stojí pri priateľovi aj v týchto náročných chvíľach. V utorok však podľa informácií českého portálu Extra došlo v mieste jej bydliska k veľmi nepríjemnej potýčke, pri ktorej musela zasahovať i polícia.

V obci Tuchoměřice v Prahe- západ sa mal Nedvěd večer okolo desiatej hodiny pobiť s doposiaľ neznámym mužom, ktorý bol od neho o 20 rokov mladší. Muž skončil s povrchovým poranením hlavy a pomliaždeným ramenom, pričom musel byť prevezený do pražskej nemocnice. Dôvod konfliktu zatiaľ nie je známy, no všetko sa odohralo práve v Darinom dome.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: extra.cz │ Foto: Televízia Markíza, IG/dararolins_vermi