V slovenskom šoubiznise sa prevalila veľmi smutná a nečakaná informácia. Jedno z najstabilnejších manželstiev sa po 30 rokoch šťastného spolunažívania rozpadá. O neradostnej súkromnej záležitosti prehovoril samotný, inak vždy usmiaty moderátor. 

Keď sa povie Marcel Forgáč (49), každému sa vybaví usmiata tvár moderátora a rádiového spíkra, ktorý baví divákov aj v jojkárskom Inkognite. Televízny zabávač pôsobil so svojou manželkou Adrianou neuveriteľných 30 rokov ako šťastný pár, ktorý vychováva synov Marka a Adama.

Pred časom však medzi manželmi zavládla povestná kríza, ktorá vyústila až do odlúčenia. Smutnú správu priznal pre Plusku samotný moderátor: „Už 15 mesiacov sme od seba. Rozvádzame sa. Rozhodla sa tak manželka,“ uviedol so slovami, že nešlo o skratovú situáciu, ale o dlhodobejší proces. „Myslím si, že sme vzájomne naplnili svoje príbehy,” dodal utrápene.

Marcel tiež vyzradil, že momentálne bývajú obidvaja v domoch, ktoré sú vzdialené cez ulicu. Napriek blížiacemu sa rozvodu však verí, že sa časom všetko utrasie: „Čas je mocný čarodej. Obaja sa snažíme čo najkorektnejšie pracovať na výchove synov. Každý má nejaké tie zákutia duše. Podľa mňa treba počkať, ako to bude. Aj manželka je nejakým spôsobom zranená. Chce to čas. Verím, že to celé bude časom lepšie,” dodáva na záver.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Televízia JOJ/Inkognito, FB/Adriana Forgáčová