Tomáš Klus, najúspešnejší český pesničkár súčasnosti, sa pred zrakmi svojich sledovateľov na sociálnej sieti Instagram poriadne otvoril. Nie je žiadnym tajomstvom, že sympatický blondiak s vlasmi vo vrkoči bojuje neustále za pravdu a politickú korektnosť vo svojej krajine, avšak svojim priznaním zdvihol tlak i obočie nejednému svojmu fanúšikovi.

Český spevák Tomáš Klus sa na verejnosti prezentuje ako rozvážny mladý muž, pre ktorého je prvoradá najmä jeho manželka Tamara a tri deti Josefína, Alfréd a Jenovéfa. Tentokrát sa však 32-ročný umelec rozhodol navždy skončiť so lžami a povedať otvorene pravdu o svojom živote.

„Prakticky od škôlky som konštantne podvádzal všetky priateľky, vrátane mojej ženy. Jej odpustenie sa mi stalo oslobodením a dalo mi pochopiť, že pravda, pravosť alias nebojácna autentickosť, prijatie toho, kto som, so všetkým, čím som doteraz bol, a vedomé prijatie toho, že čo zasadím, to zožnem, je jedinou možnou cestou k šťastiu a že rodina, teda to, čo mám doma, je podobou toho môjho šťastia,” netajil sa spevák v rozsiahlom statuse, ktorým šokoval množstvo fanúšikov.

Tí ho totiž dlhé roky považovali za prototyp dokonalého manžela a otca, ktorý by svojej rodine nikdy nedokázal ublížiť. K priznaniu a nezahmľovaniu pravdy ho však prinútila situácia v krajine, pričom nahlas vyjadruje i svoj negatívny postoj k politikom, za ktorý si získava množstvo podpory aj u verejne známych osobností.

“Takže tu teraz som, demytizujem sa z pozície kohosi výnimočného a bezchybného, nech si na mňa pľujú, je mi to fuk, fakt, je mi to už úplne šumák, všetky tie vyhrážky a ohovárania. Hovorím NIE, a zároveň po vzore svojej ženy, ktorá mi dala tú najcennejšiu lekciu vedzte, že im odpúšťam, pretože na ceste k šťastiu, po ktorej bez rozdielov túžime všetci, nie je potreba vinníkov, no je nám treba učiť sa odpúšťať,” vyznal sa Tomáš bez okolkov.

Zdroj: Instagram/Tomas_Klus

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.