Jednu z najobľúbenejších relácií TV Markíza čaká zmena. Web televízie šokuje divákov správou o konci najdlhšie trvajúcej dvojice v magazíne Teleráno. Lenka Šóošová a Roman Juraško budú už o pár dní minulosťou.

Lenka Šóošová a Roman Juraško tvoria moderátorskú dvojicu, ktorá zobúdza divákov relácie Teleráno, viac ako 20 rokov. Po dvoch dekádach ranného vysielania si však atraktívna moderátorka povedala dosť. 28. mája ju tak v pozícii moderátorky uvidíme naposledy.

„Teleráno je moja srdcová záležitosť, splnený sen, časť mojej identity a tiež kus života. Životnú energiu však nemáme bezodnú a čas prináša do života nové priority. Cítim, že s Teleránom sme si už všetko odovzdali a náš spoločný čas sa naplnil. Odchádzam na vlastnú žiadosť. Toto rozhodnutie sa nerodilo ani ľahko, ani krátko. Dozrel čas, aby som sa v živote posunula ďalej,“ objasnila svoj odchod pre web Markiza.sk Lenka Šóošová, ktorá si teraz plánuje najmä oddýchnuť a venovať sa rodine.

,,Postupne by som sa rada viac zamerala na autorské projekty. V akej podobe? To vám prezradím, keď si poriadne oddýchnem a načerpám sily do novej životnej etapy. S Markízou a jej divákmi sa lúčim s obrovskou pokorou a vďakou. Navždy ostávate v mojom srdci a nič vás nenahradí,“ odkázala sympatická mamička dvoch synov Ronalda a Richarda.

Roman Juraško v Teleráne bez Lenky pokračovať nebude, avšak s Markízou sa nelúči. Od 3. júna sa stane súčasťou relácie Reflex.

„Končí sa pre mňa jedna obrovská životná etapa a ja sa chcem v prvom rade poďakovať Lenke za všetky tie roky, ktoré neboli len o práci, ale aj o priateľstve na celý život. Naše spoločné ranné vstávania sa síce končia, avšak priateľstvo pokračuje a to je to najdôležitejšie. Teleráno navždy zostane mojou srdcovou záležitosťou. Je to skvelá relácia. Veľa som sa v ňom naučil, no predovšetkým mi vďaka nemu vstúpili do života úžasní kolegovia a kamaráti, hostia a, samozrejme, naši diváci. Je však načase ísť ďalej a ja sa veľmi teším, že môžem ako moderátor doplniť skvelý tím magazínu Reflex,“ prezradil známy moderátor.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Roman Juraško (@romanjurasko)

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Facebok/Teleráno