Známa cestovná kancelária, ktorá rok čo rok splní sen o vytúženej dovolenke tisíckam dobrodruhov, momentálne čelí poriadnej vlne kritiky. Jej zakladateľ Ľuboš Fellner sa postaral svojimi vyjadreniami o rozruch už počas prvej vlny pandémie, pričom tento raz prišiel s ďalšími šokujúcimi slovami.

Lekár a cestovateľ, ktorý bol ako prvý Slovák na severnom aj južnom póle, kým cudzia mu nie žiadna krajina z celého sveta, sa postaral o poriadny škandál. Na sociálnych sieťach sa totiž objavilo poburujúce video, v ktorom vyzýva mužov, aby navštívili Afriku. Dôvodom cestovania však nemá byť poznávanie jedinečných miest, ale príchod za mladými dievčatami!

„V Afrike všetci vedia, že toto sú tie najkrajšie baby. Afrika bude o chvíľu najľudnatejším kontinentom na svete a predbehne Áziu. Takže treba chodiť sem za dievčatami. Teraz už majú skoro 15 a tie, čo majú 15, sa dnes stanú ženami,“ vysvetľuje Ľuboš Fellner vo videu, ktoré bolo zverejnené na sociálnej sieti cestovnej kancelárie. Dnes ho však už nájdete len ako virálny záznam.

Pod videom sa okamžite začali kopiť priam nenávistné komentáre, pričom k téme sa pre Nový Čas vyjadril Jozef Zelizňák, manažér cestovnej kancelárie Bubo Travel. “Poznámka zachytená na videu bola utrúsená nevhodným spôsobom a, samozrejme, v kontexte maloletých dievčat vyznela strašne. Ľuboš Fellner na svojich cestách vždy podporuje rešpekt k človeku a akýkoľvek spôsob cestovania, ktorý poznámka evokuje, dôrazne odmieta a dokazuje to viac než 30 rokmi existencie BUBO. Samozrejme, za tieto slová sa ospravedlňuje,” povedal s tým, že Fellner sa má nachádzať na služobnej ceste.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<< 

Zdroj: Nový Čas | Foto | Video: YouTube, IG