Známy slovenský futbalový reprezentant, ktorý od roku 2018 pôsobil aj v talianskom tíme tretej súťaže Serie C, má na krku obrovský problém. 36-ročný športovec a odchovanec Trnavy skončil v rukách NAKA po obvinení z týrania blízkej a zverenej osoby.

Známy a úspešný slovenský futbalista sa dostal do veľkých problémov. 36-ročný športovec, ktorého odchoval obľúbený klub v Trnave, skončil v rukách NAKA. Kamil K. mal kedysi pôsobiť aj v FK Poprad a od roku 2018 začal hrávať v talianskom tíme. So svojou manželkou Dominikou vychovával syna Marcusa, ktorého mu porodila v novembri 2011.

O to hrozivejšie sú slová reportéra televízie JOJ Juraja Hajdina: “36-ročný futbalista Kamil Kopúnek skončil v rukách kukláčov. Ráno ho zadržala NAKA. Obvinený je z týrania blízkej a zverenej osoby,” uviedol na Facebooku. Jeho slová potvrdil pre portál Noviny aj policajný hovorca Michal Slivka: “Je zadržaný ako obvinený a momentálne prebiehajú procesné úkony. Vyšetrovateľ ho obvinil z týrania blízkej zverenej osoby a pokračujú úkony,” dodal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: noviny.sk │ Foto: Facebook/Juraj Hajdin TV JOJ, Kamil K.