Po nedávnej smrti jedného z mafiánov si siahol na život aj ďalší vysokopostavený člen takáčovského gangu. Hoci bol spočiatku na úteku, napokon ho práve v čase, keď na NAKA vypovedal ďalší člen s prezývkou Indián, našli policajti obeseného.

V mafiánskej skupine prezývanej takáčovci došlo k ďalšej tragédií. Len v máji našla polícia obeseného 54-ročného Igora Smolena a už sa im naskytol rovnaký pohľad. Pred časom hľadali dve osoby na úteku, pričom jednou z nich bol Martin Mikulec. Práve jeho telo našla polícia podľa informácií portálu Topky obesené.

K tragédií malo pritom dôjsť približne v čase, keď na NAKA vypovedal ďalší z vysokopostavených členov gangu s prezývkou Indián. Až vyšetrovanie však potvrdí, či výpoveď a samovražda spolu naozaj súviseli.

Mikulec bol hlavou takáčovskej mafie na Záhorí, pričom 30 % zo svojich ziskov mal odvádzať bossovi Kudličkovi. Z týchto peňazí sa mali následne podplácať sudcovia, prokurátori aj polícia. Takáčovský klan pritom pôsobí najmä v Bratislave, no neskôr rozšíril svoju pôsobnosť aj do Trnavského a Nitrianskeho kraja.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: topky.sk │ Foto: Prezídium policajného zboru, Facebook/Polícia Slovenskej republiky