Jedna z najkontroverznejších žien slovenskej šoubiznisovej scény prešla neuveriteľnou premenou. Alex Wortex, ktorá sa na verejnosti ukazuje prevažne odhalená, tentokrát všetkých prekvapila, keď sa nechala nafotiť síce v provokatívnych šatách, no zato s decentným make-upom a očarujúcim zjavom!

Nežná, decentná a krásna! Aj tak by sa dala opísať divoká Alex Wortex na najnovších fotografiách, o ktoré sa postaral umelec Peter Gaman. Ako k nim napísala samotná Bratislavčanka, myšlienka vytvoriť prekvapivé snímky so svetovo uznávaným modelom ju okamžite oslovila. Napriek skutočnosti, že divoška je na záberoch skutočne iná, než ju môžete poznať z bežného vystupovania, ona sa cíti krásna po celý svoj život.

“Pri každej príležitosti som si opakovala, že som tá najkrajšia, najúžasnejšia a najgeniálnejšia bytosť na celom svete! Nevedome som sa tak vlastne programovala. Zároveň som však nebola to odporné rozmaznané decko, s ktorým sa nedá vydržať. Skôr naopak, mimo domáceho prostredia som vystupovala veľmi slušne, až hanblivo. Hoci som sa v živote alebo na internete stretla s posmeškami na moju tvár, postavu, hlas, vkus, schopnosti, vedomosti, vždy mi to bolo vnútorne tak nejak jedno. Bola som si seba samej a vlastnej dokonalosti vždy hlboko vedomá a od nikoho som nepotrebovala pochvalu ani kritiku. Jedným uchom dnu, druhým von,” hovorí o svojom prístupe k sebe samej Alex.

Ako tiež dodáva, nikdy neprepadala umelému ideálu krásy, no naučila sa milovať seba samu presne taká, aká je. “Nikdy som nemala potrebu mať plnšie pery, užší nos, väčšie (nejaké) prsia. Verím, že moje vedomie si vopred stvorilo tento vizuál. Bol to účel a ja nemám potrebu zasahovať do diela božieho (teda vlastného). V neposlednom rade by mi to bolo aj ľúto. Chýbali by mi všetky tie “nedokonalé” dokonalosti, ktoré nespĺňajú štandard tejto spoločnosti. Vždy som vedela pracovať s tým, čo mám, nie sa zaoberať tým, čo nie je. Každú túto “nedokonalosť” som vždy vnímala ako niečo, čo ma definuje, odlišuje od ostatných, moje poznávacie znamenia,” hovorí prekvapivo so zdravím sebavedomím. Dokážete sa taktiež milovať presne takí, akí ste?

Zdroj: IG/alexwortex69, peter.gaman