Slovenská speváčka Patrícia Janečková, ktorá si v roku 2010 získala srdcia televíznych divákov v šou Talentmánia, momentálne prežíva najťažšie chvíle života. 23-ročná umelkyňa na sociálnej sieti Facebook oznámila fanúšikom zdrvujúcu správu, a to že aktuálne bojuje s rakovinovým ochorením.

Patrícia Janečková vyhrala v roku 2010 šou Talentmánia, kde porotu i divákov ohúrila operným spevom. Aj keď je úspešná hviezdička pracovne vyťažená a čakalo ju množstvo vystúpení, tie musia ísť v najbližšom období, žiaľ, bokom. „Drahí priatelia, tento rok mal byť plný krásnych koncertov a divadelných predstavení. Všetko je inak. Pred pár dňami som od lekárov zistila, že ma čaká veľký boj. Rakovina bola, je a bude medzi nami, aj keď som si vždy myslela, že mladý rovná sa zdravý, nie je tomu tak. Výsledky biopsie preukázali zhubný nádor poprsia,“ napísala k čiernobielej fotografii.

Speváčka dodáva, že s ťažkým srdcom musí na čas opustiť javisko i zrušiť koncerty, aby sa mohla plne sústrediť na liečbu, avšak ani to neznamená, že prestane spievať. “Hneď ako budem mať silu, budem pre vás spievať a nahrávať. Mňa len tak niečo nedostane!“ odkázala odhodlane, pričom na zábere má krátke vlasy. Patrícii prajeme skoré uzdravenie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Foto: FB/Patricia Janečková-oficiální profil | Video: YouTube