Polícia sa momentálne zaoberá desivým prípadom, ktorý vyvoláva množstvo otáznikov. O rodičov, ktorí nečakane zmizli, sa obávajú predovšetkým ich dve dospievajúce deti. Detaily celého vyšetrovania začínajú byť viac ako mätúce, v dôsledku čoho bola kontaktovaná aj blízka rodina.

Aneta a Adam pochádzajú z Poľska, pričom 19. mája zmizli za záhadných okolností. Synom vo veku 17 a 15 rokov zanechali odkaz, v ktorom im popriali šťastie do ďalšieho života. Následne sa manželia mali vydať do Vysokých Tatier.

Chlapci po nájdení odkazu kontaktovali svojich príbuzných, ktorí požiadali o pomoc políciu. Vyšetrovatelia skutočne zistili, že dvojica zamierila do hôr. Jedna z turistiek mala na nezvestné osoby natrafiť na údolí v Tatranskej Javorine.

Následne mali manželia 23. mája prespať v turistickej chate Murowaniec. Ubytovanie však opustili ešte pred príchodom policajnej jednotky. Mokotovská polícia vyzýva turistov, aby ich kontaktovali, ak narazia na trase na hľadaný pár. Pokojne sa môžu nachádzať už aj na slovenskom území.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: polsatnews.pl  |  Foto: Policja Mokotow, Unsplash