Viete, prečo niektorí muži majú tie najkrajšie ženy, aj keď nie sú sami príliš atraktívni? A prečo niektoré ženy majú taký úspech u mužov, hoci sa ani zďaleka nepodobajú kráľovnám krásy?

Samozrejme, že úspech mužov u žien a naopak ovplyvňuje veľa faktorov. Patrí medzi ne vzhľad, postava, spoločenské postavenie, fyzická zdatnosť pri pohlavnom styku a ďalšie. Avšak, ako bolo už mnohokrát dokázané, ten najdôležitejší faktor je ona povestná chémia! Ak teda postavíte do radu desať mužov, ktorí by boli rovnako atraktívni a tešili sa rovnakému spoločenskému postaveniu, najväčší úspech u žien bude mať ten, ktorý bude vyžarovať najviac feromónov!

Čo sú to feromóny a ako ovplyvnia se*uálnu príťažlivosť?

Feromóny môžeme definovať ako látky, ktoré človek vylučuje či vyžaruje a majú silný vplyv na se*uálne podvedomie opačného pohlavia. V živočíšnej ríši sú feromóny, ktoré zvieratá vylučujú, hlavným faktorom ovplyvňujúcim ich se*uálny výber partnera. Podobne je to u ľudí, ktorí podvedome stále kladú silný dôraz na onú “chémiu”.

Young couple

Čo robiť, keď príliš úspechu u druhého pohlavia nemáte?

Vedci a špecializované firmy investujú milióny dolárov a zameriavajú sa práve na túto otázku. Vyrábajú veľa produktov s feromónmi, ktoré majú zvýšiť príťažlivosť pre opačné pohlavie, navýšiť sebavedomie a získať rešpekt u osôb rovnakého pohlavia. Na trhu sú rôzne parfumy s feromónmi, feromóny koncentrované či rôzne sprchové gély s nimi. Úspech však závisí na kvalite daného produktu, preto vyberajte starostlivo a nebojte sa za kvalitu priplatiť.

Nedávno prišla na trh unikátna rada MAGNETIFICO – power of pheromones, ktorá v sebe skĺbila najnovšie poznatky z biochémie s vôňou popredných svetových parfumov.

magn1

Testovali sme feromónové produkty

V minulosti prebehlo nespočetné množstvo testov, ako feromóny môžu ovplyvňovať se*uálnu príťažlivosť. Zaujímavý bol napríklad test na jednej z českých televízií, kedy boli do troch miestností zavretí traja muži (jednovaječné trojičky). Jeden z nich bol nastriekaný feromónmi a ženy so zaviazanými očami postupne chodili do jednotlivých miestností a mali si vybrať, kde im je najpríjemnejšie a výsledok? 80% z nich si vybralo miestnosť s mužom, ktorý mal na sebe aplikované feromóny!

Jeden z najväčších výberov feromónov pre mužov a ženy u nás nájdete na IntimneNakupy.sk, kde okrem iného tiež nájdete ďalšie produkty, ktoré vám môžu výrazne obohatiť váš intímny život!

magn2

Pomôžu aj pri obchodných rokovaniach, pohovoroch, v škole

Feromóny vám môžu pomôcť aj na obchodnom rokovaní, lebo budete pôsobiť ako sebavedomí ľudia a budete budiť rešpekt ako u mužov, tak u žien. Môžu vám pomôcť na pracovnom pohovore alebo pri skúškach v škole. Ľudia, ktorí ich vyskúšali, už väčšinou nechcú vyjsť z domu bez nich!

magn3

Chcete vyskúšať, čo robia feromóny s vami? Máme pre vás darček! Pri objednaní feromonového parfému na magnetifico.sk vám pribalíme vzorku druhého feromonového parfemu úplne ZDARMA, stačí do poznámky pri objednávaní uviesť: AKCIA.

Foto: depostiphotos.com