Lucia Mokráňová (26) prežíva v osobnom živote turbulentné obdobie. Aj keď všetci očakávali, že sa so svojím priateľom zasnúbi, zo všetkého vzišlo a krátko na to prišla ďalšia studená sprcha. Koniec romantického vzťahu?

Bývalá farmárka Mokráňová momentálne zažíva pracovné úspechy a kráska sa naplno venuje svojmu obľúbenému fitnessu. Až tak ružovo to ale nevyzerá v jej osobnom živote. Hoci sa ešte nedávno tešila z lásky k priateľovi Petrovi Pätoprstému, dnes je zrejme všetko inak.

Svetlovláska pred spoločným odchodom do Ameriky spolu s jej okolím dúfala, že práve tam ju Peter romanticky požiada o ruku, no nestalo sa. Aj keď sa tvárila, že sa v podstate nič nedeje, zdá sa, že sa tento nenaplnený krok Lucie predsa len dotkol. V najnovšom rozhovore pre Nový Čas totiž pri otázke, či po zrušení zásnub pokukuje po iných mužoch, ostala viac ako zaskočená a po krátkom zakoktaní napokon diplomaticky odpovedala, že sa za takým rada obzrie.

Po ďalšej, ešte osobnejšej otázke, či ich nenaplnené zásnuby ako dvojicu rozčarovali, sa Lucka rozrečnila ešte o čosi viac: “Ja si myslím, že nás to rozčarovalo a môžem povedať, že teraz máme taký až kamarátsky vzťah. Vôbec to neriešime, ani sa o tom nebavíme, a tá eufória, čo bola okolo toho, sa ako keby rozpustila. A uvidíme…” zahmlievala kráska. Nakoniec však otvorene dodala, že ich vzťah po posledných udalostiach mierne ochladol a to, akým smerom sa uberie, ukáže až čas. Žeby sa exfarmárka chystala poobzerať po inom?

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook, Instagram