Tak na toto čerstvá dvojnásobná mamička rozhodne nezabudne! Spoločne s manželom sa budúca rodička ponáhľala do nemocnice, keďže bábätko sa už začalo pýtať na svet. Zdalo sa, že všetko prebehne hladko, no situácia sa veľmi rýchlo skomplikovala.

Manželia pred pár dňami nasadli do auta a namierili si to do neďalekej nemocnice. Dôvodom bol pôrod, pričom Susan už jedno dieťa mala a vedela, čo môže očakávať. Stačilo však pár sekúnd a kontrakcie boli natoľko silné, že dvojica stihla iba zaparkovať vozidlo a vystúpiť z neho.

Na pomoc pribehla pôrodná asistentka Sandra, ktorej pár volal ešte počas cesty do nemocnice. Mladá žena mala natoľko nutkavú potrebu tlačiť, že napokon porodila priamo pred dverami nemocnice. Pôrodná asistentka zachytila dcérku Júliu, aby nespadla na zem.

Priebeh celého pôrodu je zachytený na bezpečnostnej kamere nemocnice. Našťastie, mama aj dievčatko sú v poriadku a úplne zdravé. Susan plánovala porodiť do vody, no obyčajná ulica môže byť taktiež súčasťou čarovného príbehu.

Priebeh pôrodu si môžete pozrieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: YT/NowThis News