Šokujúce vyjadrenie Andreja Bičana k pandémií:“Ľuďom šibe z demokracie!“

Dátum:

Andrej Bičan sa na televíznych obrazovkách objavuje dlhé roky, pričom patrí k jedným z našich najpopulárnejších zabávačov. Jeho zmysel pre humor je veľmi špecifický a iba málokedy hovorí o veciach s úplnou vážnosťou. K téme pandémie koronavírusu sa to však podarilo a vtipy si odložil na neskôr.

Rodákovi z Bratislavy a jeho blízkym sa ochorenie COVID-19 šťastne vyhýba, pričom dodržuje prísne opatrenia a v práci sa testuje každý deň. Podľa jeho slov však čaká na očkovanie ako na spasenie, keďže ho považuje za nevyhnutné.

46-ročný moderátor by sa bez problémov nechal zaočkovať aj ruskou vakcínou Sputnik V, i keď nebola schválená. Vakcínu z Ruska totiž považuje za rovnako účinnú ako očkovacie látky zo západných krajín. Od roku 1975 bol ako dieťa pravidelne očkovaný, pričom je Bičan presvedčený, že išlo o ,,dobrú ruskú metodiku“.

Stabilná tvár relácie RTVS sa taktiež vyjadrila k pretrvávajúcej pandémii na Slovensku, počas ktorej má ľuďom ,,šibať z demokracie“. „Od momentu, keď u nás začali zomierať ľudia, to mal riešiť jeden človek. A nie demokracia. Koronakrízu nevyriešime v diskusii, musí nastúpiť generál, ktorý povie čo a ako. V momente, keď sa budú štyri politické strany dohadovať, ako to je správne, sa nikam neposunieme a budú nám tu iba zomierať ľudia. Direktíva by to vyriešila,“ vyjadril sa pre plus7dni.pluska.sk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: plus7dni.pluska.sk  |  Foto: markiza.sk, rtvs.sk

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...