ŠOKUJÚCE zverstvo: Zneužívaný vlastným DEDKOM vo veku 10 rokov!

Dátum:

Se*uálne obťažovanie je v mnohých prípadoch tabu, o ktorom sa verejne nerozpráva. Odvahu zdieľať najtemnejšie rodinné tajomstvo však nazbieral istý mladík, ktorý sa po dvanástich rokoch rozhodol prelomiť mlčanie a o praktikách v domácom prostredí vyrozprával verejnosti šokujúci príbeh.

Ako desaťročný si zažil peklo! Počas návštev starých rodičov bol chlapec opakovane se*uálne zneužívaný práve dedkom. K poslednému aktu prišlo aj za prítomnosti chlapcovho otca a macochy, s ktorými k nim chodieval na návštevu. „Všetci sme sedeli na gauči a ja som sedel v jeho lone,“ popisuje Perry skúsenosť denníku TheSun. „Vzhľadom na umiestnenie pozície sedačky to nikto nevidel.. Spadla mu cigareta z ruky na zem a nezodvihol ju. Moja macocha nerozumela, prečo sa neprehne a nezodvihne ju..“   

Nevlastná matka 10-ročného Perryho šípila, že sa niečo deje a dom starých rodičov opustili. Keď sa v aute od chlapca dozvedeli hrôzostrašnú pravdu, trvali na tom, že má mlčať a nikdy mu nevysvetlili, čo s ním vlastne dedko toľkokrát robil. Chlapec tajomstvo udžal a počas dospievania trpel depresiou, mal samovražedné sklony a problémy s alkoholom.

Po celých dvanástich rokoch sa však Perry rozhodol prehovoriť: „Keď som prelomil mlčanie a zdieľal môj príbeh, uvedomil som si, koľko ďalších sa s ním stotožnilo. Videl som, koľkí chceli prelomiť mlčanie tiež, avšak nevedeli ako.“ Vtedy sa mu v hlave zdrodil nápad a pred dvoma týždňami mu vyšla prvá kniha s názvom „Prelomenie mlčania“. Všetok výťažok venuje charite „Pomáhame deťom“, ktorú založil.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: thesun.ie | Foto: IG/iamperrypower

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...