V posledných dňoch sa akoby roztrhlo vrece so šokujúcimi nálezmi ľudí bez známok života. Piatok 5. január sa nestal výnimkou a policajti, no aj patológ, budú mať plné ruky práce. Čo sa vlastne stalo?

V bratislavskej mestskej časti Nové Mesto na ulici Ovručskej boli v jednom z bytov nájdené tri osoby, z toho dvaja muži bez známok života a jedna žená v zlom zdravotnom stave, ktorá bola prevezená do nemocnice.

„Hasičská jednotka vstupovala cez okno bez poškodenia. Pri vstupe hasičská jednotka našla troch ľudí, z toho dvaja boli už, bohužiaľ, mŕtvi,“ uviedol pre Aktuality.sk veliteľ zásahu hasičov Michal Graus. Tí prišli na miesto činu spoločne s políciou, ktorá bola privolaná niektorým z obyvateľov paneláku.

Podľa dostupných informácií si žena do bytu vodila rôzne individuá, zrejme bezdomovcov alebo iných asociálnych známych. Susedia sa neraz na ňu sťažovali a s prebývajúcimi v bytovej jednotke prichádzali do konfliktu.

„Na miesto sa dostavil aj ohliadajúci lekár, ktorý za účelom zistenia presnej príčiny smrti nariadil vykonanie pitvy,“ doplnili strážčovia zákona. Prípadom sa zaoberá okresná polícia.

Zdroj: Aktuality.sk | Foto: FB/Polícia SR – Bratislavský kraj