Prostredníctvom sociálnych sietí sa šíria mnohé informácie od osobných snímok cez vtipné videá až po rôzne výzvy, ktoré môžu zachrániť život. Tento raz Slovákov pobúrila fotografia istej rodiny, pričom tá bojuje s nenávisťou svojich susedov!

Množstvo Slovákov len pred pár hodinami pobúril príspevok, ktorý sa objavil na satirickej stránke Zomri. Tá prezdieľala záber od fanúšika Milana a zachytáva priam šokujúcu zákernosť istých našincov. Aj keď nie je zrejmé, z akej časti krajiny oznam pochádza, obsah je aj napriek tomu alarmujúci.

“Sme rodina z Ukrajiny a žijeme na 6. poschodí. Jeden z našich susedov už po štvrtýkrát nalepil lepidlom náš zámok na vstupných dverách a dnes polial benzínom kočík nášho dieťaťa. Prosíme o pomoc pri riešení tohto problému,” napísala zúfala rodina odkaz susedom.

Zdá sa, že niektorí skutočne nepoznajú hranice, pričom k politikom sa prihovorila aj samotná stránka: “Žiadame politikov, aby prestali šíriť tie svoje odporné klamstvá, ktoré tú zasievajú semienka takej nenávisti, o ktorej sa nám ani nesnívalo. Táto krajina sa mení na jednu hanbu. Nemení. Už ňou je.”

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<< 

Zdroj: FB/Zomri