Mladá slečna z Ameriky tvrdí, že je tehotná s Ježišom Kristom. Tehotenské bruško síce má, ale vyšetrenia lekárov ukazujú niečo celkom iné! 

[sociallocker]19-ročná americká tínedžerka menom Haley tvrdí, že je tehotná a hoci na prvý pohľad to vyzerá, že mladučká žena má skutočne tehotenské bruško, lekárske vyšetrenia žiadne tehotenstvo neukázali. To však nie je tou najväčšou bizardnosťou celého príbehu. Netradičná tínedžerka totiž tvrdí, že je tehotná s Ježišom Kristom!

1

V známej americkej Dr. Phil Show sa matka spomínanej tínedžerky vyjadrila, že jej dcéra je chorobná klamárka a netreba jej veriť ani slovo. Samotná Haley však stále neochvejne stojí za svojím a tvrdí, že je tehotná s Ježišom Kristom. Keď porodí, údajne padne všetkým sánka. Napriek tomu, že lekárske vyšetrenia tehotenstvo neukázali, Haley čaká v najbližších dňoch ultrazvuk, ktorý definitívne odhalí, či zaoblená slečna len klamala alebo je skutočne tehotná. Ak výjde najavo druhá možnosť, môžete sa tešiť na ďalšie špekulácie ohľadom toho, či je alebo nie je otcom jej dieťaťa Ježiš Kristus. 🙂

cover

Zdroj: mirror.co.uk | Foto: YouTube
[/sociallocker]